ROTA vanová zástěna otočná s pevnou stěnou 900mm, čiré sklo
ROTA vanová zástěna otočná s pevnou stěnou 900mm, čiré sklo
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FA920 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Typ otevírání | Otevírací s pevnou částí |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913133503 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč

