ROSANA MONOLITH rohová vana 136x136x63cm, bílá 64119M
ROSANA MONOLITH rohová vana 136x136x63cm, bílá 64119M
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-64119M |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 136x136x63 cm |
| Délka | 1360 mm |
| Šířka | 1360 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 34.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082835 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SIMONA rohová vana 140x140x44cm, bílá 96111
na objednávku12 255 Kč
Při platbě předem pouze 11 543 Kč
42 819 Kč
Při platbě předem pouze 41 326 Kč
ROSANA rohová vana 140x140x49cm, bílá 64119
expedice do 7 dnů13 889 Kč
Při platbě předem pouze 13 082 Kč
TOKATA akrylátová vana 136x136x44cm, bílá 17111
na objednávku12 255 Kč
Při platbě předem pouze 11 543 Kč


