RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, breccia mramor
RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, breccia mramor
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR435BM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998737 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, breccia mramor AR900BM 58596
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, šedá se vzorem PI024
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, ? 39cm, měď FG320
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
BLOK kamenné umyvadlo na desku ? 40 cm, leštěný bílý mramor 2401-34
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

