RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bianco carrara
RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bianco carrara
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR435BC |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998683 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, bianco carrara AR900BC 58594
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 39,5cm, černá TY310
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
AGO skleněné umyvadlo na desku ? 42 cm, zlatě oranžová 2501-19
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč

