RONA stojánková dřezová baterie, měď mat JK125PG
RONA stojánková dřezová baterie, měď mat JK125PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995422 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | měď |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
41 211 Kč
Při platbě předem pouze 39 774 Kč
34 254 Kč
Při platbě předem pouze 33 059 Kč
64 732 Kč
Při platbě předem pouze 62 474 Kč
44 281 Kč
Při platbě předem pouze 42 737 Kč

