RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995385 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
AVENUE stojánková dřezová baterie, měď EV014PG
na objednávku19 169 Kč
Při platbě předem pouze 17 832 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, zlato KI14BZ
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
LISON stojánková dřezová baterie, chrom MJ125
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
KIRKÉ stojánková dřezová baterie, bronz KI14B
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

