ROLLS obdélníkový sprchový kout 1400x900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1415RL3315
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1400x900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1415RL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 140x90 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 575 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 103.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917929 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMQ34
expedice do 7 dnů5 272 Kč
Při platbě předem pouze 4 942 Kč
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 198 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 992 Kč
Při platbě předem pouze 18 773 Kč
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x900 mm, L/P varianta AL4115CAL6015C
expedice do 7 dnů17 614 Kč
Při platbě předem pouze 16 540 Kč


