RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie vč. sprchy, 2/3 výstupy, chrom 5508
RHAPSODY podomítková sprchová termostatická baterie vč. sprchy, 2/3 výstupy, chrom 5508
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy, 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913918940 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástěnná hlavová sprcha s kaskádou, 500x200mm, nerez lesk DC562
expedice do 7 dnů10 286 Kč
Při platbě předem pouze 9 568 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, nerez lesk MS573
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, černá mat/zlato mat UT045VBG
expedice do 7 dnů15 916 Kč
Při platbě předem pouze 14 946 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
13 030 Kč
Při platbě předem pouze 12 235 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat UT045VB
expedice do 7 dnů15 473 Kč
Při platbě předem pouze 14 530 Kč


