RETRO WC mísa s nádržkou, zadní odpad, bílá-chrom WCSET14-RETRO-ZO
RETRO WC mísa s nádržkou, zadní odpad, bílá-chrom WCSET14-RETRO-ZO
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET14-RETRO-ZO |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x41x59 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913906329 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko, Soft Close, bílá/chrom 108901
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 111 Kč
Při platbě předem pouze 30 153 Kč

