RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-chrom WCSET02-RETRO-ZO
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-chrom WCSET02-RETRO-ZO
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 45x81,5x72 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 40.0500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913902093 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko, Soft Close, bílá/chrom 108901
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 096 Kč
KROKUS nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-860, DN50 2715-90
expedice do 7 dnů3 211 Kč
Při platbě předem pouze 3 036 Kč

