RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-bronz WCSET13-RETRO-SO
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-bronz WCSET13-RETRO-SO
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 45x81,5x72 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| EAN | 8590913906305 |
| Hmotnost / ks | 40.0500 kg |
| Balení | 3 ks |
| Typ oplachu | Klasický |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
MAK10 kotvící sada pro WC mísy, vrut 6,0x80, bílá 40024
expedice do 7 dnů22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BELLO RIMLESS WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá PC103WR
expedice do 7 dnů5 719 Kč
Při platbě předem pouze 5 320 Kč
HYGIE WC kombi s umývátkem, zadní/spodní odpad, bílá PB104W
expedice do 7 dnů6 431 Kč
Při platbě předem pouze 6 081 Kč
PACO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, ivory 59090
expedice do 7 dnů8 569 Kč
Při platbě předem pouze 8 047 Kč

