RETRO umyvadlová skříňka 73x80x46,5 cm, buk 1654
RETRO umyvadlová skříňka 73x80x46,5 cm, buk 1654
- Standardně dodáváno s úchytkou 12936
- Povrchová úprava: mořený buk + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 73x80x46,5 cm |
| Šířka | 730 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913852480 |
| Taric | 94036090 |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 235 Kč
Při platbě předem pouze 5 800 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTIK keramické umyvadlo 80x50cm, bílá AN080
expedice do 7 dnů6 235 Kč
Při platbě předem pouze 5 800 Kč
Mohlo by Vás zajímat


