RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, buk, pravá 1662
RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, buk, pravá 1662
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1662 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou 12936
- Povrchová úprava: mořený buk + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 40x170x36 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Pravé |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 34.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913845277 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Mohlo by Vás zajímat
9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč
SITIA skříňka vysoká 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, borovice rustik SI230-1616
expedice do 7 dnů9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
CROSS skříňka vysoká 49x170x39cm, levá, buk CR314 58720
na objednávku27 640 Kč
Při platbě předem pouze 25 712 Kč


