RETRO držák ručníků 50x17cm, buk 1671
RETRO držák ručníků 50x17cm, buk 1671
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1671 |
Dostupnost:
na objednávku
- Povrchová úprava: mořený buk + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 50x17 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dřevo |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913216718 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | hnědá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA polička na ručníky 600mm, černá/zlato mat WS028BG 60588
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč

