RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, bílá 101101
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, bílá 101101
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38,5x41x59 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 13.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125970742 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
WALDORF-RETRO splachovací mechanismus s řetízkem, bronz 754593
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 552 Kč
RETRO WC sedátko, Soft Close, bílá/chrom 108901
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
40 480 Kč
Při platbě předem pouze 39 068 Kč
39 044 Kč
Při platbě předem pouze 37 682 Kč
31 510 Kč
Při platbě předem pouze 30 411 Kč
65 962 Kč
Při platbě předem pouze 63 661 Kč


