RENA R sprchová vanička z litého mramoru,čtvrtkruh 100x80cm, R550, pravá, bílá 76511
RENA R sprchová vanička z litého mramoru,čtvrtkruh 100x80cm, R550, pravá, bílá 76511
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLASIK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Asymetrické |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729058335 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | mramor |
Příslušenství
705 Kč
Při platbě předem pouze 664 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
424 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 1000x800mm, L/R, čiré sklo EL2915
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 226 Kč
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, odtok v mezikruží, krytka bílá 59141
expedice do 7 dnů712 Kč
Při platbě předem pouze 659 Kč
3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Podobné zboží
FLEXIA vanička z litého mramoru čtvrtkruh, s možností úpravy, 100x80cm, R550, pravá 91251
na objednávku7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru čtvrtkruh, s možností úpravy, 100x80cm, R550, levá 91241
na objednávku7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč

