ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 65 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| EAN | 8024587002396 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ULTRAMIX tělo tříprvkové stojánkové umyvadlové baterie bez výpusti, zlato mat UT017G-1
expedice do 7 dnů8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UBC-AF002GB
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie střední bez výpusti, černá mat UT004B-1
expedice do 7 dnů5 882 Kč
Při platbě předem pouze 5 472 Kč

