PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 35x46cm, bílá ExtraGlaze 880211
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 35x46cm, bílá ExtraGlaze 880211
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x34x46 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 20.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162398 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Délka klozetu | do 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, černá dual-mat 881526
expedice do 7 dnů15 901 Kč
Při platbě předem pouze 14 792 Kč
15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč


