PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 35x46cm, bílá dual-mat 880209
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 35x46cm, bílá dual-mat 880209
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-880209 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x46 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 20.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162404 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Délka klozetu | do 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x52cm, černá dual-mat 981626
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
19 490 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč

