PURA/KUBE X/NORM WC sedátko Soft Close, duroplast, bílá/chrom MS992C11
PURA/KUBE X/NORM WC sedátko Soft Close, duroplast, bílá/chrom MS992C11
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x45 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162091 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA ECO závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, bílá ExtraGlaze 880711
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CLASSIC WC sedátko, Soft Close, ořech/bronz MS87NBC
na objednávku6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
NUBES WC sedátko, Soft Close, bílá mat/chrom MS96C09
na objednávku5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

