PURA WC mísa kombi spodní/zadní odpad, Swirlflush, 36x63cm, bílá ExtraGlaze
PURA WC mísa kombi spodní/zadní odpad, Swirlflush, 36x63cm, bílá ExtraGlaze
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-880611 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168857 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
PURA/KUBE X/NORM WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá/chrom MS86CSN11
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
PURA nádržka k WC kombi, bílá ExtraGlaze 868111
na objednávku3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
CLASSIC duální splachovací mechanismus na WC kombi BPCDF
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 509 Kč
Při platbě předem pouze 22 076 Kč
20 639 Kč
Při platbě předem pouze 19 381 Kč
CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET06-CLASSIC
expedice do 7 dnů14 325 Kč
Při platbě předem pouze 13 452 Kč

