PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, černá mat 885126
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, černá mat 885126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x16 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937823652 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 117 Kč
Při platbě předem pouze 11 272 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, bílá ExtraGlaze 942611
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč


