PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, creta mat
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884108 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169748 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | béžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, creta mat PVC08
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 62x46cm, černá mat MSP6228
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč

