PURA bidet závěsný, 36x55cm, černá mat 8865126
PURA bidet závěsný, 36x55cm, černá mat 8865126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8865126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937821672 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Podobné zboží
TRIBECA bidet závěsný 35x54cm, černá mat 512531
na objednávku13 321 Kč
Při platbě předem pouze 12 392 Kč
NOLITA bidet závěsný 35x55cm, černá mat 532531
na objednávku13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč

