PROJEKTA R asymetrická vana 160x80x44cm, bílá 21111
PROJEKTA R asymetrická vana 160x80x44cm, bílá 21111
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- Tvar vany PROJEKTA neumožňuje montáž vanové soupravy s napouštěním.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 160x80x44 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 185.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 20.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729010104 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 637 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Vanová souprava, bovden, délka 600mm, zátka 72mm, bílá 71850.10
expedice do 7 dnů1 419 Kč
Při platbě předem pouze 1 337 Kč
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5cm, pár PO60-60
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
Podobné zboží
ANDRA R asymetrická vana 170x90x45cm, bílá 81511
expedice do 7 dnů12 977 Kč
Při platbě předem pouze 12 223 Kč
EVIA R asymetrická vana 160x100x47cm, bílá 12611
expedice do 7 dnů10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 360 Kč
VERSYS R asymetrická vana 160x84x70x47cm, bílá 15611
expedice do 7 dnů11 085 Kč
Při platbě předem pouze 10 441 Kč
TRIANGL R asymetrická vana 180x120x50cm, bílá 20611
expedice do 7 dnů19 169 Kč
Při platbě předem pouze 18 055 Kč
VIVA R asymetrická vana 185x80x47cm, bílá 72129
expedice do 7 dnů13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
EVIA R asymetrická vana 170x100x47cm, bílá 22611
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
TANYA R asymetrická vana 160x120x49cm, bílá 66119
na objednávku15 987 Kč
Při platbě předem pouze 15 058 Kč
CHIQUITA R asymetrická vana 170x100x45cm, bílá 92619
na objednávku13 631 Kč
Při platbě předem pouze 12 838 Kč

