PRIDE kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, bronz
PRIDE kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, bronz
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PD954 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIDE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115172 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bronz |
| Barva | hnědá |
Příslušenství
12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Mist vanová zástěna jednokřídlá levá 70 x 150 cm, černý rám, černá - 8A9-070-001-70-70-L
expedice do 10 dnů3 075 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 100 x 150 cm, pruhy, chrom - 895-100-000-03-09-01
expedice do 10 dnů4 400 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 60 x 150 cm, matná, stříbrná - 895-060-000-03-30-95
expedice do 10 dnů3 647 Kč

