POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, zlato mat
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, zlato mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FLEX150GB |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 1500 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Klasická |
| Ostatní | Anti-twist systém |
| Hmotnost / ks | 0.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122743 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
66 667 Kč
Při platbě předem pouze 64 342 Kč
53 750 Kč
Při platbě předem pouze 51 875 Kč
76 712 Kč
Při platbě předem pouze 74 036 Kč
50 190 Kč
Při platbě předem pouze 48 439 Kč

