Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30370
Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30370
- Pro desky AVICE
- Součástí balení jsou kotvící šrouby a krytky v barvě konzole
- Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 4x33x49 cm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 2.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913879111 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
1 858 Kč
Při platbě předem pouze 1 728 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč


