Podomítková bidetová baterie se sprškou a držákem toaletního papíru, gun metal TJ040GM
Podomítková bidetová baterie se sprškou a držákem toaletního papíru, gun metal TJ040GM
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TJ040GM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 85 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 3.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979477 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | šedá |

