Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, zlato KI41Z-01
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, zlato KI41Z-01
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41Z-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902215 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, zlato mat UBC-AF040GB
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, bronz KI41B-01
expedice do 7 dnů5 888 Kč
Při platbě předem pouze 5 529 Kč
VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, černá mat RV013/15
expedice do 7 dnů6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 472 Kč
8 930 Kč
Při platbě předem pouze 8 385 Kč

