Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, chrom KI41C-01
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, chrom KI41C-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902192 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
| Bidetová sprška | Ano |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom 1102-40-01
expedice do 7 dnů5 068 Kč
Při platbě předem pouze 4 759 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, bílá mat PY13/14
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

