Plastová nádobka pro zápustný dávkovač SP, 1000ml SP1000
Plastová nádobka pro zápustný dávkovač SP, 1000ml SP1000
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SP1000 |
Dostupnost:
na objednávku
- Hadička součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Materiál | Plast |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843754 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
99 751 Kč
Při platbě předem pouze 96 272 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 60838
na objednávku71 113 Kč
Při platbě předem pouze 68 633 Kč
90 902 Kč
Při platbě předem pouze 87 731 Kč

