Pevnostní madlo s protiskluzem 600mm, nerez lesk XR506
Pevnostní madlo s protiskluzem 600mm, nerez lesk XR506
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 655x50x80 mm |
| Šířka | 655 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128042 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP opěrné madlo LEVÉ 760mm, bílá XH532W
na objednávku2 098 Kč
Při platbě předem pouze 1 952 Kč

