Pevnostní madlo s protiskluzem 300mm, nerez lesk XR504
Pevnostní madlo s protiskluzem 300mm, nerez lesk XR504
- Pogumovaný úchyt
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 355x50x80 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128028 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP opěrné pevné madlo tvar U 813mm, černá mat XH540B
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
HANDICAP opěrné madlo PRAVÉ 800x850mm, bílá XH528W
na objednávku2 124 Kč
Při platbě předem pouze 1 976 Kč
HANDICAP opěrné madlo LEVÉ 500mm, bílá XH530W
expedice do 7 dnů1 754 Kč
Při platbě předem pouze 1 632 Kč

