Pevnostní madlo, 450mm, bronz ML45
Pevnostní madlo, 450mm, bronz ML45
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ML45 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 520x33x73 mm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| EAN | 8590913852862 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnost / ks | 1.3150 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | bronz |
Mohlo by Vás zajímat
TEKA Indukční modulární varná deska IZS 34700 MST BK Černá, 2 varné zóny
expedice do 14 dnů7 990 Kč
Při platbě předem pouze 7 031 Kč
TEKA Komínový odsavač par DLV 68660 TOS SM Steam Grey, š= 60 cm
expedice do 14 dnů11 990 Kč
Při platbě předem pouze 10 551 Kč
TEKA GBC 75-G1 GB, Skleněná plynová varná deska 70 cm z edice Infinity G1 112570210
expedice do 14 dnů11 990 Kč

