Pevnostní madlo, 350mm, černá mat ML35NE
Pevnostní madlo, 350mm, černá mat ML35NE
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ML35NE |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 420x33x73 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.3130 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913785 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 672 Kč
Při platbě předem pouze 1 567 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP opěrné madlo LEVÉ 800x850mm, nerez lesk XH526
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
HANDICAP madlo rovné 400mm, nerez lesk XH510
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Pevnostní madlo s protiskluzem 600mm, nerez lesk XR506
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč

