PERLA dvojháček, růžové zlato PE0167
PERLA dvojháček, růžové zlato PE0167
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0167 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 95x55x82 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866128 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
52 821 Kč
Při platbě předem pouze 50 979 Kč
76 196 Kč
Při platbě předem pouze 73 538 Kč
72 163 Kč
Při platbě předem pouze 69 645 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč

