PERLA držák toaletního papíru bez krytu, růžové zlato PE0197
PERLA držák toaletního papíru bez krytu, růžové zlato PE0197
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0197 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 218x55x82 mm |
| Šířka | 218 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866159 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8, pravá/levá, bílá/dub collingwood WA030-3019 59776
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, borovice rustik DT300-1616
expedice do 7 dnů4 610 Kč
Při platbě předem pouze 4 288 Kč

