PERLA držák ručníků kruh, zlato PE0155
PERLA držák ručníků kruh, zlato PE0155
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0155 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 180x223x82 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913865909 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND BLACK držák ručníků kruh, černá XR411B
expedice do 7 dnů671 Kč
Při platbě předem pouze 624 Kč
LARISSA držák ručníků kruh, černá/zlato mat WS006BG 60577
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

