PERLA držák ručníků kruh, růžové zlato PE0157
PERLA držák ručníků kruh, růžové zlato PE0157
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0157 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 180x223x82 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866111 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom RF010
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
X-ROUND polička na ručníky 600mm, chrom XR413
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
X-ROUND E polička na ručníky s hrazdou 600mm, chrom XR415
expedice do 7 dnů1 660 Kč
Při platbě předem pouze 1 544 Kč

