PAX umyvadlová baterie do podlahy, chrom XA16
PAX umyvadlová baterie do podlahy, chrom XA16
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA16 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1102 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 925 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891038 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , chrom UT007V
expedice do 7 dnů5 765 Kč
Při platbě předem pouze 5 413 Kč
8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 152 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč

