PATRON sušák osušky, 1000x60mm, černá mat PX088
PATRON sušák osušky, 1000x60mm, černá mat PX088
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PX088 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1000x60x70 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880803 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 672 Kč
Při platbě předem pouze 1 567 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s pohybovým senzorem, časovač, bílý - W9601-100S-00
expedice do 10 dnů781 Kč

