PAPINADO elektrický sušák ručníků 109x1200mm, 40W, černá mat ER340
PAPINADO elektrický sušák ručníků 109x1200mm, 40W, černá mat ER340
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAPINADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 109x1200 mm |
| Šířka | 109 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 40.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964220 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi kulatý, černá ER130
expedice do 7 dnů731 Kč
Při platbě předem pouze 680 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
PAPINADO elektrický sušák ručníků 263x1200mm, 85W, chrom ER750
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč


