OSAKA WC štětka na postavení, šedá UBC-8656
OSAKA WC štětka na postavení, šedá UBC-8656
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OSAKA |
| Rozměr | 103x360 mm |
| Průměr | 103 mm |
| Šířka | 103 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 109 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9055 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128936 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící vana Mexen Lira, vzor 170 x 80 cm, bílá, přepad růžové zlato - 52831708000-60
expedice do 10 dnů20 521 Kč
36 851 Kč
Při platbě předem pouze 35 565 Kč
Ravak Vana ROSA II 150x105 L snowwhite CK21000000
na objednávku10 193 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč

