ORBIS koupelnové stropní svítidlo, průměr 400mm, senzor, 1800lm, 25W, IP44 AC36061002M
ORBIS koupelnové stropní svítidlo, průměr 400mm, senzor, 1800lm, 25W, IP44 AC36061002M
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC36061002M |
Vlastnosti
| Značka | LEDVANCE |
|---|---|
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Pohybový senzor |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 25.00 W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 1800 lm |
| Hmotnost / ks | 1.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4058075651852 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
GLOSTER stropní osvětlení 2xE14, 40W, bronz AU514
expedice do 7 dnů2 563 Kč
Při platbě předem pouze 2 384 Kč
1 987 Kč
Při platbě předem pouze 1 901 Kč
SILVER stropní LED svítidlo 28x28cm, 10W, 230V, 3000K/4000K/6500K, chrom AU478 59629
expedice do 7 dnů951 Kč
Při platbě předem pouze 893 Kč
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

