OPORTO obklad Blanco 15x15 (1m2) 14681
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | OPORTO |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 11.9900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919031226 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 80 x 150 cm, grafitová, bílá - 896-080-003-41-20
expedice do 10 dnů6 435 Kč
Mexen Velar Duo 2dílná posuvná vanová zástěna 180 x 150 cm, grafit, kartáčovaná měď - 896-180-000-42-65
expedice do 10 dnů14 157 Kč
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 110 x 150 cm, matná, růžové zlato - 896-110-003-31-60
expedice do 10 dnů8 151 Kč

