ONE boční stěna 700 mm, čiré sklo GO3570
ONE boční stěna 700 mm, čiré sklo GO3570
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GO3570 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | ONE |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913823350 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
705 Kč
Při platbě předem pouze 664 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
CAPRICE dlažba Saint Tropez 20x20 (EQ-5) (1m2) 20941
na objednávku1 593 Kč
Při platbě předem pouze 1 509 Kč

