OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/dub pimento
OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/dub pimento
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-K2774 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x89,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 15.1500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913135934 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/černá mat 9595PR25K9 59343
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč


