OAKLAND dlažba Beige 15x90 (1,22m2) OAK001
Dlažba pro váš dům nebo byt. Mrazuvzdorná.
Vlastnosti
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Série | OAKLAND |
| Rozměr | 15x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost | PEI III |
| Hodnota protiskluzu | R9 |
| Povrch | Mat |
| Použití | Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.2200 m2 |
| Počet ks v balení | 9 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435433549611 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 15 x 90 cm |
| Typ produktu | dlažba |
Mohlo by Vás zajímat
Spádová lišta, levá, výška 10mm, délka 1000mm, nerez mat SPD10-L
expedice do 7 dnů619 Kč
Při platbě předem pouze 576 Kč
REA Odtokový žlab Neox Slim Pro, černá 70 REA-G2709
expedice do 12 dnů1 315 Kč
Při platbě předem pouze 1 262 Kč
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 100cm, nikl REA-K3212
expedice do 12 dnů570 Kč
Při platbě předem pouze 547 Kč

