NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vpravo, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vpravo, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9629126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353919 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 80cm, černá PANB80N
na objednávku4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá 94579009
na objednávku16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč
COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, černá mat 7633126
na objednávku18 223 Kč
Při platbě předem pouze 16 952 Kč
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569009
na objednávku16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč

